Stipriausi – VU studentai

Kovo 16 d. VU Sveikatos ir sporto centro salėje vyko Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų svarsčių kilnojimo čempionatas. Varžybose dalyvavo studentai-sportininkai iš Vilniaus universiteto (VU), Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos (LKA), Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU), Vilniaus dailės akademijos (VDA), Lietuvos edukologijos universiteto (LEU), Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU), Kauno technilogijos universiteto (KTU) ir Lietuvos sporto univeristeto (LSU). Varžybos buvo vykdomos pagal LSKF taisykles. 24 kg svarstį kėlė tik dalyviai esantys svorio kat. iki 63 kg, o visi kiti dalyviai tarpusavyje varžėsi kilnodami 32 kg svarsčius.
Svorio kat. iki 63 kg  I vietą užėmė Dovydas Rokas (VU), II vietą Marius Kazlauskas (VU) ir III vietą Ramūnas Večerskis (VU). Svorio kat. iki 68 kg I vietą užėmė Modestas Talačka (VU), kiti šios kategorijos dalyviai buvo diskvalifikuoti dėl nepasiruošimo varžybom. Svorio kat. iki 73 kg I vietą užėmė Žymantas Žandaras (VU), II vietą užėmė krn. Aistis Pečiulis (LKA), o III vieta atiteko Lukui Šverčiauskui (VU). Svorio kat. iki 78 kg I vietą iškovojo Giedrius Vaitukaitis (VU), II vietą, keliais taškai jam nusileidęs, užėmė krn. Andrius Kubilius (LKA) ir III vietą užėmė Ignas Kurklietis (VU). Svorio kat. iki 85 kg pirmas buvo Dimitrij Kuznecov (VU), antras ltn. Ruslanas Fiodorovas (LKA), o trečias Paulius Šalna (VU). Svorio kat. iki 95 kg I vietą iškovojo Artūras Blanionis (LEU), II vietą užėmė Kęstutis Slavinskas (KTU), o III vieta atiteko Ovidijui Taručiui (VU). Svorio kat. iki 105 kg I vietą iškovojo Tomas Dauskurdas (VGTU), II vietą Deividas Jarašūnas (LSU), o III vietą Nerijus Lenkauskas (ASU). Svorio kat. virš 105 kg stipriausias buvo Saulius Skikas (ASU), antras liko Julius Kasiliauskis (VU), ir trečias liko Mindaugas Jaras (VU).
Komandinėje įskaitoje, I vieta atiteko Vilniaus universiteto komandai, II vieta atiteko Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijai ir III atiteko Aleksandro Stulginskio universitetui.